HURTOWNIA INSTALACYJNA « powrót na stronę główną

W swojej ofercie posiadamy urządzenia i materiały instalacyjne wiodących europejskich i światowych producentów.
Poprzez dobór urządzeń i komplementacje zestawień zarówno dla firm wykonawczych, jak i klientów indywidualnych, dajemy Państwu możliwość określenia kosztów inwestycji. Przygotowujemy oferty konkurencyjne cenowo przy zachowaniu najwyższych standardów w realizacji inwestycji indywidualnych, jak i wielkoformatowych. Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z naszej firmy wykonawczej BUD-IN, a także polecamy firmy wykonawcze współpracujące z naszą firmą.

Poniżej prezentujemy naszych partnerów handlowych, w podziale na działy asortymentowe:

Kotły, Kolektory

W swojej ofercie posiadamy kotły renomowanych firm światowych, gwarantując przy wysokiej jakości, korzystne ceny zakupu. Dbając o środowisko naturalne, jak i portfele naszych klientów, oferujemy kotły kondensacyjne, kolektory słoneczne i pompy ciepła naszych dostawców. Wspomniane urządzenia pozwalają na znaczne obniżenie zapotrzebowania na paliwa, a co za tym idzie obniżenie kosztów centralnego ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej.
Viessmann Immergas Buderus ACV

Grzejniki

Zakres grzejników dostępnych w naszej hurtowni pozwala na szeroki zakres możliwości w przypadku doboru. W ofercie posiadamy między innymi grzejniki higieniczne, ozdobne, kanałowe, pionowe, łazienkowe. Nasze produkty gwarantują wysoką jakość przy zachowaniu przystępnych cen.
KORADO TERMA TECHNOLOGIE PURMO BUDERUS COSMO

Systemy instalacyjne

Oferowane przez naszą firmę instalacje zostały szerzej przedstawione w dziale systemy instalacyjne.
WIRSBO (Uponor PEXa) WAWIN HAKAN (polipropylen)

Termostatyka

Oferujemy szeroki zakres głowic termostatycznych do wszelki typów grzejników. Posiadamy w ofercie armaturę ozdobną, zarówno do grzejników łazienkowych, jak i stalowych i płytowych. W ofercie dostępne są również materiały służące regulacji i ograniczaniu przepływu / temperatury.
HERZ Schlosser Danfoss AFRISO

Zawory, Osprzęt

Korzystając z markowych producentów, oferujących wysoką jakość i niezawodność podczas pracy, w naszej firmie dostępne są zawory najlepszych marek na rynku:
VALVEX ARCO GENEBRE pompy Leszno, Wilo WILO

Kanalizacja

Doświadczenie naszego dostawcy, lidera rynku z zakresu kanalizacji sanitarnej i deszczowej, pozwala na oferowanie najwyższej klasy produktu, przy zachowaniu przystępnych cen zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm wykonawczych. W swojej ofercie posiadamy zarówno systemy kanalizacji wewnętrznej, zewnętrznej, jak i podciśnieniowego odwodnienia dachów.
WAWIN

Wyposażenie łazienek

Uzupełnieniem oferty zarówno dla firm instalacyjnych, jak i klientów indywidualnych, są produkty wyposażenia łazienek - zarówno miski ustępowe, umywalki, kabiny natryskowe, wanny stelaże do zabudowy, jak i stelaże do zabudowy podtynkowej.
KOŁO ROCA CERSANIT SANIT Eisenberg ORAS
HANSGROHE TRES VALVEX KFA